Gezi & Gastronomi

Bakırköy Belediyesi’nden Mevlana Müzesi’ne ziyaret

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Konya Hz. Mevlana Müzesi’ne ücretsiz gezi, 11 Aralık-Salı akşamı saat 23.00’de gerçekleşecek.

Bakırköy Belediyesi’nden Mevlana Müzesi’ne ziyaret… Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Konya Hz. Mevlana Müzesi’ne ücretsiz gezi 11 Aralık-Salı akşamı saat 23.00’de gerçekleşecek.

KERİMOĞLU: TÜM BAKIRKÖYLÜLER’İN KATILIMINA AÇIK

Tüm Bakırköylülerin katılımına açık olan gezi için kayıtlar salı günü başladı. Hz. Mevlana Müzesi gezisiyle ilgili bir açıklama yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları söyledi: “ ‘Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol.’ diyerek hoşgörü ve kardeşlik öğretileriyle bizlere günümüzde de ışık tutmaya devam eden Hz. Mevlana’nın Müzesini vuslatının 745. yılında ziyaret edeceğiz.” Başkan Kerimoğlu, kayıtların; Belediye Ek Hizmet Binasında bulunan Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde yapılacağını, geziye kayıt olmak isteyenlerin nüfus cüzdanı fotokopisini yanlarında bulundurmalarını ve ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 414 96 88 numaralı telefondan bilgi alabileceklerini de sözlerine ekledi.

HABERİSTANBUL

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like