CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı

CHP’de İstanbul’un en çok merak edilen ilçelerinden biri olan Kadıköy Belediye Başkan Adayı, Şerdil Dara Odabaşı olarak belirlendi. Toplamda 14 aday adayının birbirleriyle yarıştığı sıralamada en sakin görünen isim olarak dikkatleri çeken Odabaşı, belediye başkanı bir ailenin çocuğu olarak biliniyordu.

KADIKÖY LIFE AYLAR ÖNCE YAZMIŞTI…

Kadıköy için 14 aday adayının yarıştığı kulvarda adaylardan hiçbiri Kadıköy Life’ı ziyaret etmezken, Şerdil Dara Odabaşı aylar önce ilk ziyaretini Kadıköy Life’a yapmış ve düşüncelerini aktarmıştı. Bunun üzerine aynı günün akşamında Odabaşı’nın 14 aday içerisinde en güçlü aday adayı olduğunu yazmıştık.

CHP’NİN OY ORANLARI ARTACAK MI?

Kadıköy’de CHP adayının seçimi tartışmasız ve büyük farkla kazanacağı neredeyse yüzde 99,9. Şimdi gündeme gelecek sorulardan biri de şöyle: Oy oranı yüzde 70’lerin üzerinde olan CHP, Kadıköy’de bu oranı daha mı yukarılara taşıyacak yoksa aşağılarda mı kalacak?

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Şerdil Dara OdabaşıŞerdil Dara Odabaşı, geçtiğimiz yılın eylül ayında Kadıköy Life Dergisi’nin Kadıköy’deki ofisini ziyaret etmiş, Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya ve Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya’ya düşüncelerini aktarmıştı. Sonunda ise bu hatıra fotoğrafı çekilmişti…

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like