Türkiye’nin dört bir yanında özenle yetiştirilen patateslerden üretilen Lay’s, Demet Evgar ile bir dizi reklam serisi için bir araya geldi. Evgar, “Lay’s ile Hayat Çıtırında” reklam filminde sevilen şarkı Lüküs Hayat’ın reklam filmine özel versiyonu “Çıtır Hayat”ı seslendirdi.

Hayatın keyifli anlarına lezzet katmaya odaklanan reklam filmi, günlük hayatın eğlenceli anlarını izleyiciye yansıtmayı hedefliyor. 16 Ocak Salı akşamı yayınlanacak reklam filminde Demet Evgar, Lay’s’in tadıyla ve çıtırtısıyla hayatımıza lezzet kattığını ön plana çıkarıyor. “Lay’s ile Hayat Çıtırında” reklam kampanyası, Titrifikir tarafından hazırlandı, prodüksiyonu Kala Film tarafında yapıldı ve reklam filminin yönetmen koltuğunda Cemal Alpan yer aldı.

DEMET EVGAR: ENERJİK, DİNAMİK VE EĞLENCELİ BİR REKLAM FİLMİ OLDU…

Ünlü oyuncu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Lay’s benim en sevdiğim atıştırmalıkların başında geliyor. Bu anlamda sevdiğim bir marka ile işbirliği yapmaktan dolayı mutluyum. Hem enerjik, hem dinamik, hem de eğlenceli bir reklam filmi oldu. Bu enerjinin izleyenlere de geçeceğine inanıyorum” dedi.

LAY’S İLE HAYAT ÇITIRINDA…

PepsiCo Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü Evrim Şen ise, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye’nin farklı bölgelerinde çiftçilerle özenle yetiştirilmiş patateslerden üretilen Lay’s, dünyanın en çok tercih edilen cipsi olarak öne çıkıyor. Bu reklam filminde Demet Evgar ile çalışmak istememizin en büyük sebebi, doğal ve eğlenceli kimliğinin yanı sıra Türkiye’nin en başarılı oyuncularından biri olması. Ayrıca son iki yılda 10’un üzerinde reklam teklifi olmasına rağmen ilk defa Lay’s reklamında Lüküs Hayat eserinin kullanılmasına izin veren Cemal Reşit Rey varislerine, editörü Median Müzik Edisyon’a ve Portal Rights Management’a teşekkür ederiz. Reklam filmimizin izleyiciler tarafından çok beğenileceğini düşünüyoruz.”

Demet Evgar

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like