DEÜDER üyeleri 29 Nisan'da buluşuyor - Haber İstanbul
DEÜDER

Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunlar Derneği (DEÜDER) üyeleri, 29 Nisan Cumartesi günü buluşuyor. Marmara bölgesinde yaşayan mezunlar olarak CVK Park Bosphorus Hotel’de bir araya gelmeyi planlayan üyeler, okul yıllarına geri giderek nostalji dolu anlar yaşayacak.

Etkinlik hakkında Haber İstanbul’a bir açıklama yapan DEÜDER mezunlarından İlknur Çakıcı; “İzmir’de unutulmaz yılları paylaşmış Dokuz Eylül Üniversitesi mezunları olarak hem eski günleri analım, hem yeni üyelerimizle tanışalım, hem de baharı karşılayalım diye bir buluşma ve yemek gerçekleştirmeye karar verdik” şeklinde konuştu. Çakıcı, konuşmasının devamında şunları ifade etti:

IZAKA RESTATAURANT’IN GÖRKEMLİ MANZARASINDA…

“Aynı okulu, aynı sıraları, aynı kafeleri, aynı yurtları, aynı evleri, aynı yılları, en güzeli de İzmir’i konuşacağız.  CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Restaurant’ın Tarihi Yarımada’yı gören manzarasında, Dokuz Eylül Üniversitesi mezunlarına yapılan çok özel indirimlerle muhteşem bir İstanbul manzarasında görüşmek ve Dokuz Eylül’lü olmanın ayrıcalığını yaşamak için 29 Nisan Cumartesi akşamı tüm Dokuz Eylül Üniversitesi mezunlarımızı DEÜDER Marmara Bölgesi İstanbul Buluşması’na davet ediyoruz.”

DEÜDER

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like