Güncel

Dünya Değişim Akademisi şimdi de Bakırköy’de!

Dünya Değişim Akademisi

Ardı ardına yeni merkezlerini hizmete sokan Dünya Değişim Akademisi, İstanbul Bakırköy’de bir şube daha açtı. Değişmek ve  hayallerinin peşinden gitmek isteyenlere, dünyanın en güçlü değişim tekniklerinin sunulacağı mekanda içten, çağdaş ve donanımlı değişim uzmanları ile buluşacaksınız.

İstanbul Bakırköy’deki merkez; huzur, güven, bilgelik dolu bir ortam sunuyor. Değişim uzmanları, herkesi dünyanın en kadim, güçlü ve doğal teknikleriyle kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Aynı zamanda değişmek için de çok önemli bir ipucu veriyorlar: “Değişime uyum sağlamak için birey esnek olmalıdır. Esnek olma niteliği, değişimi destekleyen en önemli güçtür. Bu güç hafife alınmamalıdır. Çünkü değişim esnek olanları zirveye taşırken, katı olanları yerin dibine sokar.” (Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden)

DEĞİŞİM ZAMANI…

Dünya Değişim Akademisi’nin İstanbul Bakırköy’de “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezinde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Ayrıca korku kontrolü, öfke kontrolü, kıskançlık kontrolü, başarı sanatı, kendini ifade etme sanatı, iletişim sanatı gibi pek çok program uygulanacak. Değişmekte kararlı olanların adresi olacak Dünya Değişim Akademisi, sizi motive eden değişim uzmanları, bilgelik dolu zengin pratik ve teorik sunumları ile Bakırköy’de de aydın ve dinamık bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir; daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.Dünya Değişim Akademisi

Bir yorum bırak

E-Posta adresiniz paylaşılmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler