Güncel

Genç Bi Şenlik İçin Geri Sayım Başladı

Genç Bi Şenlik

KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek olan Genç Bi Şenlik etkinliğinin biletleri gösterilen yoğun ilgi nedeniyle etkinliğe bir ay kala tükendi.

2015 yılından itibaren her yıl binlerce gencin katılımıyla gençlerin vazgeçilmez festivallerinden biri haline gelen“Genç Bİ Şenlik” bu sene de 21 yaş altı gençlere sınırsız eğlence sunacak. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Şenlikte Manga, Edis, Adamlar, Anıl Piyancı, İstanbul Trip ve Haluk Levent sahne alacak.

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren “Genç Bi Şenlik ” için geri sayım devam ederken, gençlerin yoğun ilgisiyle etkinliğe bir ay kala satıştaki tüm biletler tükendi.

Genç Bi Şenlik
Yıldızlar Bu Şenlikte…

“Yollarda”, “Sevenler Ağlarmış”, “Elfida” gibi hit olmuş şarkılarıyla, rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent, Türk alternatif rock müziğinin en başarılı gruplarından Manga ve An, Çok Çok, Dudak gibi parçaları, muhteşem sahne şovuyla milyonların kalbinde taht kuran Edis “Genç Bi Şenlik”te hafızalardan silinmeyecek performanslara imza atarak eğlenceyi doruklara taşıyacaklar.

Türkçe rap müziğin yükselen genç yıldızlarından Anıl Piyancı, “Eski Dostum Tankla Gelmiş” ve “Rüyalarda Buruşmuşuz” gibi başarılı işleriyle bağımsız müzik sahnesinin en başarılı isimlerinden biri olan Adamlar ve Türkçe Rap’in sevilen grubu İstanbul Trip, festivalde sahne alacak diğer isimler arasında yer alıyor.

Genç Bi Şenlik
Sınırsız Eğlence Sizi Bekliyor…

Koşanadam organizasyonun düzenlediği, 21 yaş üzerinin katılım sağlamadığı ilk etkinlik olan şenlikte, eğlence 04 Mayıs Cumartesi günü 13.00’te başlayıp gün boyu devam edecek. “Genç Bi Şenlik” te birçok eğlenceli etkinlik, VR deneyim alanı, atölye çalışmaları ve sürpriz isimlerle söyleşiler yer alacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like