İlker Alkun

Anadolu Yakası’nın tanınmış isimlerinden İlker Alkun, 1907 Fenerbahçe Derneği Ailesi’ne katıldı. Geçtiğimiz günlerde dernek merkezinde düzenlenen buluşmada, İlker Alkun ile birlikte 1907 Fenerbahçe’li olan diğer üyelere de plaketleri verildi. Yeni üyelerin katılım belgeleri ve plaketleri 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç tarafından takdim edildi.

ORYANTASYON TOPLANTISI YAPILDI…

1907 Fenerbahçe Derneği çatısı altında bir araya gelen yeni üyeler için bir de oryantasyon toplantısı düzenlendi. Bu toplantıda yeni üyeler hem birbirleri, hem de yönetim kurulu üyeleri ile  tanışma fırsatı buldu. Genel Sekreter Haşim Durusel tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başlayan oryantasyon toplantısında, 1907 Fenerbahçe Derneği’nin tarihçesi görsel bir sunum eşliğinde üyelere aktarıldı. Daha sonra söz alan Başkan Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği’nin üstlendiği misyon doğrultusunda, Fenerbahçe adına ortaya koyduğu çalışmalar hakkında yeni üyelere bilgi paylaşımında bulundu.

Can Gebetaş, Ali Koç, İlker Alkun ve Volkan Ballı

FENERBAHÇE SEVDAMIZDIR…

1907 Fenerbahçe Derneği’nin üyesi olmaktan büyük onur duyduğunu dile getiren İlker Alkun yaptığı açıklamada, “Sporu, sporcuları ve spora gönül verenleri yürekten destekliyorum. Beşiktaşımızla, Galatasarayımızla, Trabzonsporumuzla tüm kulüplerimizin Türk sporunun gelişmesinde önemli misyonları olduğunu düşünüyorum. Ancak Fenerbahçe’nin bir sevda olduğu gerçeğini de göz ardı edemeyiz. Katkımız olacaksa elbette esirgemeyeceğiz, çalışacağız” dedi.

Katılım belgesi ve plaketini 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç’un elinden alan İlker Alkun, “Birlik ve beraberliğimizin daim olduğu, huzurun, barışın, hoşgörünün sevgi ve saygının hakim olduğu Fenerbahçe spor kulübü camiasında bulunmak  benim için ayrıcalıktır.Fenerbahçemize hizmet etme yolunda bana bu fırsatı veren 1907 Fenerbahçe Derneği ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

ilker alkun

1907 Fenerbahçe Derneği’nin başkanlığını yürüten Ali Koç, “Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmet amacı ile kurulan bu çatı altında yeni üyelerimizi  yeni yol arkadaşları olarak görüyor, değerli katkılarını bekliyoruz…” dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like