Yıl Sonu Fotoğraf Sergisi

Kartal Belediyesi’nin Kartal Gönüllüleri ile ortak düzenlediği, Yıl Sonu Fotoğraf Sergisi açılışı, Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda gerçekleştirildi.

Sergiye; Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, CHP Parti Meclis Üyesi Pınar Uzun, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda sanatsever katıldı.

AÇILIŞTA BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL KONUŞTU…

Açılışa Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen katılan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, konuşmasında sergide emeği geçen herkese teşekkür ederek; “Bugün, Kartallı sanatseverler ile Yıl Sonu Fotoğraf Sergisi’nin açılışını gerçekleştiriyoruz. Bir kez daha sergide emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sergide geçmişten bugüne Kartal’ımızın yaşadığı değişime tanıklık edeceğiz. Biz biliyoruz ki, geçmişiyle bağ kurmayan ve geçmişini anlamayan milletler, ayakta kalamaz. Bu güzel sergide kentimizin geçmişiyle bağ kuracak, eski Kartal’ı hatırlayacak ve kentimizi geleceğe en doğru şekilde taşımanın heyecanını yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

Eski Kartal fotoğraflarının yer aldığı Yıl Sonu Fotoğraf Sergisi, 30 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yıl Sonu Fotoğraf Sergisi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like