Mövenpick Golden Horn'da romantik ve göz alıcı bir düğün - Haber İstanbul
Güncel

Mövenpick Golden Horn’da romantik ve göz alıcı bir düğün

Mövenpick Golden Horn

Tarihi Yarımada manzarasına karşı konumlanan Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, yıllarca hafızalardan kazınmayacak bir düğün ve balayı yapmak isteyenler için peri masalı vaat ediyor.

Hayatınızın en özel gününde A’dan Z’ye tüm detayların titizlikle düşünüldüğü, rüya gibi bir manzara, size özel odalar, konuklarınızı mutlu edecek menüler ve çok daha fazlasını sunan Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da düğününüz bir peri masalına dönüşecek. 250 kişi kapasiteli, yüksek tavanlı balo salonunda görkemli bir eğlenceye ev sahipliği yapabilir, Baş Aşçı Ceyhan Aşcıoğlu’nun hazırladığı muhteşem bir menü ile misafirlerinize lezzet şöleni sunabilirsiniz. Kaliteli servis anlayışını düğününüze taşıyacak olan otelin balo salonuna özel bir asansörle erişebiliyorsunuz. İstediğiniz ışıltılar ile dekore edilecek olan salon, kapıdan girdiğiniz ilk anda ayaklarınızı yerden kesecek.

Mövenpick

KUSURSUZLUK ADINA TÜM DETAYLAR DÜŞÜNÜLÜYOR…

Düğün gününüzün kusursuzluğu için tüm detayları düşünen Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, düğün yapmak isteyen çiftlere iki farklı alternatif sunuyor. Haliç’in muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına seren, 150 kişilik kapasiteye sahip Skydome Roof Lounge’da harika bir kokteyl verebilirsiniz. Otelin düğünlerini balo salonunda yapmak isteyen misafirlerine yönelik ikinci bir teklifi de var. 250 kişiye kadar oturma düzeninde servis verebilen balo salonunda yapılan düğünlerin kokteyli, lobide piyano eşliğinde yapılabiliyor. Her iki teklifte de gecenin prensesi olacak gelinler, kuaförü yüzde 25 indirimli kullanarak, en özel gecelerinin yıldızı olacaklar. Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn, düğün bitiminde size özel hazırladığı balayı süitinde sunduğu leziz ikramlar ile gecenizi daha keyifli bir hale getiriyor. Yepyeni bir sabaha uyanacağınız düğün sonrası CulinArt Restaurant’ta kahvaltınızı yapabilir, Serenity Wellness Spa’nın size özel terapi ve masaj hizmetleriyle düğün yorgunluğunu atabilirsiniz.

ÖZEL SÜRPRİZLER BUNLARLA DA BİTMİYOR…

Düğünlerini Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da gerçekleştirmek isteyen çiftlere bekârlığa veda partisi ve kına gecelerinde yüzde 10 indirim uygulayan otel, evlilik yıldönümlerinde iki kişilik yıldönümü yemeğini çiftlere hediye ediyor. Düğün sonrası balayına çıkacak çiftleri de unutmayan Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, yeni evli çiftler adına Dubai, Paris ya da Phuket Mövenpick Hotel & Resorts otellerinden birinde 2 gece 3 gün ücretsiz konaklama imkânı sunuyor. Ayrıcalıklar bu kadarla da sınırlı değil. Gelin ve damat, otelin en güzel odası olan Golden Horn Suite’de de konaklama imkânına sahip oluyor. Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, düğün rezervasyonunu ay sonuna kadar yapan çiftlere sürpriz fırsatlar sunuyor. Eğer siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, en kısa sürede oteli ziyaret edip, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like