Naviosa

Avrupa’nın en ünlü nehrinde Naviosa güvencesiyle rüya gibi bir seyahate ne dersiniz? Eğer yanıtınız evetse sıkı durun! Çünkü iki ülkenin beş şehrinden beş farklı nehir gemisiyle geçecek ve Ren Nehri’nin tüm güzelliğini en yakından deneyimleyeceksiniz. Hem de tam sekiz gün boyunca! 

 

HEM KÜLTÜREL HEM DOĞAL ZENGİNLİK

Nehir turizminin Türkiye’deki öncüsü ve en başarılı temsilcisi Naviosa, bahar aylarını değerlendirmek isteyen seyahatseverlere benzersiz bir fırsat sunuyor. 28 Nisan tarihinde başlayıp tam 8 gün sürecek olan Ren Nehri gezisi, Avrupa’nın hem kültürel hem de doğal zenginliklerini aynı potada birleştiriyor.

Ren Nehri üzerinde gemi seyahati formatında gerçekleşecek olan program, Hollanda’nın Amsterdam ve Rotterdam, Belçika’nın ise Ghent, Antwerp ve Brüksel şehirlerini kapsıyor.  Ren Nehri Gezisi, katılımcılarına 8 gün boyunca doğa, tarih, kültürel zenginlik ve lezzet konusunda başka hiçbir yerde bulamayacakları deneyimleri yaşama şansı vermesinin yanısıra, uygun fiyatlarıyla da büyük avantaj sunuyor. 

 

SADECE 899 EURO

Ren Nehri turunun kişi başı katılım bedeli, yalnızca 899 Euro. Bir diğer deyişle, herhangi bir yurtdışı seyahatinin yalnızca yol masrafları kadar… Bu uygun fiyata Hollanda ve Belçika’nın en güzel şehirlerini Avrupa’nın en ünlü nehri üzerinden ve tam sekiz gün boyunca gezmek isterseniz, bu fırsatı kaçırmayın. “Seyahat Mucizesi” Naviosa, sizleri bekliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like