Selami Şahin Harbiye’yi Salladı

by Editör
Selami Şahin

Gönüllere taht kuran duayen isim Selami Şahin’in Poll Production organizasyonu “Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında gerçekleşen Harbiye Açıkhava konserinde günler öncesinde biletler tükendi.

Geçtiğimiz gece Harbiye Açıkhava sahnesinde binlerce kişi Selami Şahin’in ”Eskimeyen Şarkılar”ı ile tek yürek olunca eşi benzeri olmayan bir gece yaşandı.

“Sana Merhaba Dedim” ile izleyicisini selamlayan büyük usta gece boyunca sahnede devleşerek izleyenleri kendine hayran bıraktı. Harbiye açıkhava sahnesini tıklım tıklım dolduran dev koroya geceye özel hazırlanan dans şovları da eşlik etti.

Selami Şahin

SUNUCULUĞUNU CENK TUNALI ÜSTLENDİ

Sunuculuğunu Cenk Tunalı’nın üstlendiği ”Eskimeyen Şarkılar” konserinde; Türkiye’nin son 50 yıldaki değişimi esprili bir dille izleyiciye aktarıldı.

“Senin Olmaya Geldim” şarkısını söylerken mikrofonu bırakan Selami Şahin şarkıyı çıplak sesle söyleyince izlemeye gelenler tezahüratlar eşliğinde ayağa kalkarak Harbiye’yi alkışlarıyla inletti.

Yaklaşık 5000 kişinin olduğu gecede Selami Şahin’in Harbiye sahnesini izlemeye gelenler arasında eşi Didem Şahin, oğlu Lider Şahin, sanatçı Selen Görgüzel, Orçun Kurtoğlu, fenomen Murat Övünç vardı.

Harbiye sahnesi geçtiğimiz gece büyük ustanın sahne almasıyla birlikte yoğun bir kalabalığa imza attı ve Selami Şahin muhteşem kalabalık karşısında duygularını şu sözlerle ifade etti, “Sahneye her geldiğimde ilk defa gelmişim gibi hissediyorum ve bu gücü sizden, sizin büyük sevginizden alıyorum, Allah sizi başımdan eksik etmesin, iyi ki varsınız.”

Selami Şahin

Related Posts

Leave a Comment