İstanbul Sanayi Odası

Geçtiğimiz ay yapılan seçimlerle 4 yıllık yeni bir döneme giren İstanbul Sanayi Odası’nda ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Zeynep Bodur Okyay’ın Meclis Başkanı olarak görev yaptığı toplantıya, İSO Başkanı Erdal Bahçıvan da katıldı.

Toplamda 120 meclis üyesinin bulunduğu İSO Meclisi’nin ilk buluşması, 88 üyenin katılımı ile başladı. “2018-2022 Çalışma Programının Değerlendirmesi” ana gündemiyle açılan meclisin hayırlı olması dileklerini ileten üyeler, dikkat ve özveriyle çalışacakları mesajını verdi.

ÖNGÖRÜLEBİLİRLİĞİN OLDUĞU BİR DÖNEM…

Toplantıda bir konuşma yapan İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan; “Erken seçim tartışmaları, son günlerde zaman zaman Türkiye’nin gündeminde yerini alıyordu. İstanbul Sanayi Odası olarak Türkiye’nin istikrarını sağlayacak, belirsizliğin ortadan kalktığı, öngörülebilirliğin olduğu bir dönemin 2019 yılına kalmadan bir an önce yakalanması gerektiğini çeşitli platformlarda dile getirdik. Bu yılın ilk yarısını bitirmeden yapılacak olan seçim, Türkiye ekonomisi ve üretim hayatı için olumlu bir karardır. Alınmış olan erken seçim kararını, ekonominin son dönemlerdeki birtakım temel göstergelerde yer alan olumsuzlukların dengelenmesi ve olumluya çevrilmesi açısından anlamlı buluyoruz” dedi.

istanbul Sanayi Odası

YENİ DÖNEM İLK TOPLANTI HATIRASI…

İstanbul Sanayi Odası Meclisi’nin ilk toplantısı anısı olarak çekilen hatıra fotoğrafının ardından üyeler ayrıldı. Meclis Üyeleri arasında yer alan EGE Basım Kurucusu ve Kadıköy Life Dergisi Yayın Kurulu Üyesi Ramazan Güven, İSO Başkanı Erdal Bahçıvan ile hatıra fotoğrafı karesinde bir araya geldi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like