ACE of MICE Yaz’a Merhaba

by Editör
Ace of Mice

Dünyanın en büyük üçüncü MICE, Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nı organize eden Turizm Medya Grubu “Yaz’a Merhaba” dedi.

Muhteşem Haliç manzarasına sahip Lazzoni Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyon kelimenin tam anlamıyla mükemmeldi. Geceye başta turizm dünyası olmak üzere iş, siyaset ve magazin çevrelerinden ünlü isimler katıldı. Konuklar arasında Avrupa Birliği eski bakanı Egemen Bağış da vardı.

Ace of Mice

Yaz’a Merhaba Partisi’nin davetlileri arasında TOURMAG Turizm Dergisi de vardı. Gezi Editörü Oğulcan Tatar, TOURMAG Turizm Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya, Ace of Mice Satış Müdürü Gökçe Gül ve K-İletişim Yayınlar Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya…

Ace of Mice

Ace of Mice’ın yaratıcısı Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman katılan konuklarla tek tek ilgilenerek hoş geldiniz dedi.

Ace of Mice

Buluşmanın konukları arasında TUROYD Başkanı Alican Aksu da vardı. Turizm Dünyası’nı canlı tutmak adına her buluşmaya yetişmeye çalışan Aksu bu geceye de yakın dostu ve çalışma arkadaşı Orhan Genceli ile katıldı. Anı fotoğrafında ise ortalarına aldıkları isim  Ace of Mice Satış Müdürü Gökçe Gül oldu.

Ace of Mice

Yaz’a Merhaba Partisi’ne katılan konuklar Lozzoni Otel’in terasından gördükleri manzaranın güzelliği  karşısında hayranlıklarını dile getirerek bol bol fotoğraf çektiler…

Related Posts

Leave a Comment