Kültür & Sanat

Burcu Güneş ve Metin Özülkü, Tepe Nautilus’u salladı!

Türk Pop müziğinin sevilen ismi Burcu Güneş, Tepe Nautilus AVM`de ünlü besteci Metin Özülkü`nün sunduğu “Tepedekiler“ programına konuk oldu.

Türk Pop müziğinin sevilen ismi Burcu Güneş, Tepe Nautilus AVM`de ünlü besteci Metin Özülkü`nün sunduğu “Tepedekiler“ programına konuk oldu.

Türk Pop müziğinin sevilen ismi Burcu Güneş, Tepe Nautilus AVM`de ünlü besteci Metin Özülkü`nün sunduğu “Tepedekiler“ programına konuk oldu. Şarkılar ve söyleşiler eşliğindeki etkinlikte İstanbullular, megakentin ortasındaki buluşmayı heyecan ve ilgiyle izledi.

Yeni single parçası “Ağır Yaralı“ ile sevenlerinin karşısına çıkan Burcu Güneş, fan kulübü üyesi takipçilerinin tezahüratları ve pankartları ile mest oldu. 2004 yılında müzikseverlere sunduğu “Ay Şahit“ şarkısının ilk günkü heyecanla izlendiği konserde Tepe Nautilus`a gelenler hem alışveriş ve gezmenin tadını çıkardı, hem de müzikle iç içe saatlerin keyfini yaşadı.

“BURASI KADIKÖY, BURASI FARKLI YER…”

Sevenlerinin ardı ardına gelen sorularına içtenlikle yanıt veren Burcu Güneş`in tatlı sohbetini gören Metin Özülkü; “Burası Kadıköy, burası farklı yer“ diyerek ilgiye teşekkür etti. Güneş kadar orkestrası da başarılı performansı ile hem göz doldurdu, hem de kulaklara hitap etti.

BURCU GÜNEŞ, AVM`Yİ YIKTI GEÇTİ

Sevenlerinin ilgisine kayıtsız kalmayan ünlü sanatçı, şarkılarını playback yerine canlı söyleyerek jest yaptı. Sınırları zorlayan oktavlarda özgürce dans eden Burcu Güneş, kendine özgü tarzıyla iz bıraktığı pop müzik alanında her daim aranan isim olacağını yine ortaya koydu. Tepe Nautilus AVM Müdürü Deniz Bozan; Burcu Güneş ve onyıllardır sanat camiasına damgasını vuran Metin Özülkü`nün Deniz Ortaç ile birlikte kurduğu DEMS Yapım & Organizasyon emekçilerine bir hayli keyifli etkinlikten ötürü teşekkür etti. Sempatik sanatçının hem kulis hem de konser görüntüleri, Kadıköy Life objektiflerinde ölümsüzleşti.

 

Haberin Kaynağı: www.kadikoylife.com – www.anadoluyakasi.net

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like