Manşet

Türk iş insanlarının dünyaya açılan ofisi; Servcorp

Servcorp

Esnek ofis çözümleri fikriyle 1978’den bu yana 23 ülke, 54 şehir ve 160 lokasyona yayılan Servcorp, her bir müşterisine hangi lokasyonda ofis kullanıcısı olurlarsa olsunlar, diğer tüm lokasyonlarından ücretsiz faydalanma imkânı sunuyor.

Türkiye’de ofisi olan bir Türk iş insanı, ister Londra’ya gitsin ister Doha’ya, ek bir maliyet olmaksızın toplantılarını yapabileceği, çalışmalarını sürdürebileceği bir ofise kolayca erişebiliyor. Sanal ofis, hazır ofis, coworking alanı, toplantı odaları gibi çeşitli çalışma alanları çözümleri sunan Servcorp’un “Servcorp Topluluğu” adını verdiği iş ağı sayesinde 40 binden fazla Servcorp müşterisi, birbiriyle iletişim kurarak işbirliği yapabiliyor.

Servcorp

“KÜRESEL KÖPRÜ OLUYORUZ”

Servcorp Topluluğu sayesinde Türk iş insanlarının uluslararası arenada işbirliği yapabilmelerine katkı sağladıklarını vurgulayan Servcorp Türkiye Direktörü Damla Özgönül; “İş dünyasında geldiğimiz noktada iş kurmanın ilk iki maddesi, şık bir ofis kurmak ve iyi bir online ticari ağa dâhil olmak. Birisi vitrin, diğeri ise kartvizit niteliği taşıyor. Servcorp, vitrini de kartviziti de hızlı ve oldukça düşük maliyetlere sunuyor. Müşterilerimiz tek bir ofis kiralaması ile 160 lokasyonda ofis kullanım hakkına sahip oluyor. Bunun yanında Servcorp Topluluğu ile 40 binin üzerindeki müşterimiz, birbirleriyle iletişim kurma olanağına sahip oluyor. Böylelikle çok çeşitli B2B işbirlikleri ortaya çıkıyor. Hem dünya ile hem birbirleriyle aralarında bir bağ kuruyoruz. Küresel bir köprü niteliği teşkil ediyoruz” açıklamasında bulundu.

“FAALİYETLERİMİZ BÜYÜK İŞ HACMİ YARATIYOR”

Servcorp’un Türkiye faaliyetlerini Tekfen Tower ve Nişantaşı Louis Vuitton Orjin Binası’nda gerçekleştirdiklerini hatırlatan Özgönül; “Türk iş insanları kadar yabancı yatırımcılar için de ticari anlamda stratejik bir üs niteliği taşıyoruz. Servcorp’un uluslararası bilinirliği Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı yatırımcılara referans olurken, küresel arena hedefi olan Türk firmalara da büyük kolaylık sağlıyor. Müşterilerimiz, dünya standartlarında sunduğumuz ofis desteğiyle yabancılık çekmeden, güvenli ve düzenli bir ofis ortamına dünyanın her yerinde sahip oluyor” şeklinde konuştu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like