Zorlu Center

Zorlu Center, yeni yıl coşkusunu Aralık ayı boyunca birbirinden renkli etkinlikler, Yeni Yıl Köyü ve Defne Samyeli & İskender Paydaş konserleriyle yaşatmaya hazırlanıyor.

Zorlu Center, 1-31 Aralık tarihleri arasında çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer aldığı Zorlu Yeni Yıl Köyü ile 7’den 70’e herkesi alışverişe; Defne Samyeli & İskender Paydaş, Emir Ersoy Project, Can Bonomo ve Evrencan Gündüz konserleriyle de eğlenceye davet ediyor.

Zorlu center

TÜRKİYE’NİN İLK YENİ YIL KÖYÜ

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle yeni yıl coşkusunu tüm İstanbul’a yaşatan Zorlu Yeni Yıl Köyü, 1-31 Aralık tarihleri arasında bu yıl beşinci kez Zorlu’da kuruluyor. Zorlu Yılbaşı Festivali kapsamında kurulan, Türkiye’nin ilk yeni yıl köyü olarak bilinen Zorlu Yeni Yıl Köyü, hem yetişkinler hem de minik ziyaretçilere özel rengarenk etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 35 alışveriş kulübesindeki çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımları, herkese ve her zevke uygun binlerce hediye alternatifi sunuyor. Eğlencenin bir an olsun dinmeyeceği Zorlu Yeni Yıl Köyü, 7’den 70’e herkesi alışveriş, eğlence ve yeni yıl coşkusuyla buluşmaya davet ediyor.

KATILIM ÜCRETSİZ

Defne Samyeli, İskender Paydaş, Can Bonomo, Evrencan Gündüz ve Emir Ersoy Project konserleriyle eğlence Zorlu’da doruğa çıkacak. Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı, Aralık ayı boyunca ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek. Defne Samyeli & İskender Paydaş, Emir Ersoy Project, Can Bonomo, Evrencan Gündüz ve üniversite konserleri ile Zorlu Center misafirleri keyifli anlar yaşayacak. Zorlu Yeni Yıl Konserleri, herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

ZORLU CENTER ARALIK AYI KONSER PROGRAMI

21 Aralık Cuma Saat: 17:00 – Aynasızlar – Boğaziçi Üniversitesi/ Bipos- Galatasaray Üniversitesi
21 Aralık Cuma  Saat: 19:00 –  Emir Ersoy Project
22 Aralık Cumartesi Saat: 17:00 Bant / Oğuzhan Şahin- Yıldız Teknik Üniversitesi
22 Aralık Cumartesi Saat: 19:00 – Defne Samyeli & İskender Paydaş
23 Aralık Pazar Saat: 15:00 – Jetlag- Bahçeşehir Üniversitesi / 163- Yıldız Teknik Üniversitesi
23 Aralık Pazar Saat: 17:00 – Evrencan Gündüz
23 Aralık Pazar Saat: 19:00 – Can Bonomo

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like